Wycieczka do Tropical Islands – 230zł

Odkryj Tropical Islands z Fregatą

Z nami dopłyniesz do krainy pełnej egzotyki. Czeka na Was  plaża Morza Południowego, ekspedycje po Lesie Tropikalnym, relaks w Strefie Saun, wiele wyjątkowych atrakcji dla dzieci i zabawa dla całej rodziny.

Gorąco polecamy tropical2

godz.05:00 Zbiórka uczestników wycieczki przy biurze turystycznym „FREGATA” ul. Żeromskiego 1 w Świnoujściu.

Przejazd do Tropical Islands największego tropikalnego parku rozrywki i wypoczynku w Europie Czas na zabawę, radość i relaks na chwilę zapomnienia i beztroski, na czas tylko dla siebie. Tropical Islands jest spełnieniem marzeń o prawdziwej tropikalnej wyspie w samym sercu Europy.

Stała temperatura powietrza 26 st, temperatura wody 28 –31 st sprawia, iż to miejsce jest godne odwiedzenia przez cały rok.

Las tropikalny, wioska tropikalna, klub tropino, zjeżdżalnia wodna, balon, morze południowe, laguna Bali, mini golf i inne atrakcje zapraszają przez cały rok.

ok godz.18:00 wyjazd i przejazd do Świnoujścia

ok godz.23:00 Zakończenie wycieczkitropical4 

Program jest ramowy i może ulec zmianie

UWAGA!!!! Osoby wykupujące TRANSFER wyjeżdżają z MIĘDZYZDROJÓW z przystanku autobusowego naprzeciwko MUZEUM PRZYRODNICZEGO (koł0 Willi Bravo)

Informacje dodatkowe: Świadczenia zawarte w cenie:Świadczenia zawarte w cenie: * transport: autokar na całej trasie od Świnoujścia * obsługa pilota ze znajomością trasy i wiedza o zwiedzanych obiektach * ubezpieczenie: NNW i KL

Opłaty dodatkowe: * dzieci do 14 lat, uczniowie z legitymacją, studenci, seniorzy od 65 lat – 38,00 Euro * tropicaldorośli- 48,00 Euro *********TRANSFER z Międzyzdrojów (w obie strony)- 60,00 zł/os

rezerwacja-online