Tajskie wakacje – Wycieczka objazdowa po Tajlandii

Bangkok, Kanchanaburi z Mostem na Rzece Kwai,
ruiny Ayutthaya, rozrywkowa Pattaya, rajskie wyspy Ko Samet
(opcjonalnie Ko Chang)

Czas trwania wycieczki 11/17 dni z przelotami (8 lub 14 noclegów) (zgodna z rozkładem lotów czarterowych z Rainbow)
W CENIE WYCIECZKI:
8 lub 14 noclegów ze śniadaniami oraz wszystkie transfery (hotele 3 i 4*)
(realizujemy już od 2os.!)

W skrócie atuty wycieczki!

 • niezależne indywidualne zwiedzanie we własnym gronie znajomych lub rodziny,
 • polski przewodnik, brak (opcjonalnie za dopłatą)
 • na życzenie opcjonalnie prywatne wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem w wybranych lokalizacjach, polski przewodnik w Bangkoku
 • fantastyczny program wycieczki wraz z fakultetami.
 • zwiedzane lokalizacje:
  niezwykły Bangkok wycieczka fakultatywna całodniowa po Bangkoku i jego największych atrakcjach
  Kanchanaburi most na rzece Kwai, pociąg retro i wodospady w parku Erawan.
  Pattaya czyli rozrywkowe centrum Tajlandii, zwiedzanie okolic Pattaya,
  wypoczynek, nurkowanie wyspa Ko Samet, plaże, rafy
 • noclegi w hotelach (o standardzie ****) z klimatyzacją,  śniadaniami, basenem, dostępem do internetu.

Wycieczki objazdowe oraz wycieczki fakultatywne w formie indywidualnej prywatnej wycieczki dla własnej rodziny kub przyjaciół zamówisz u nas telefonicznie lub.w naszym biurze.

Więcej informacji pod nr tel. 605 393 777

Wycieczki do Tajlandii organizujemy we współpracy z TajskieWakacje.pl

Cena wycieczki obejmuje:

 • Wszelka pomoc przy formalnościach, pomagamy przy zakupie najlepszych biletów lotniczych, ubezpieczeniach itp.
 • transfery: pełna obsługa, z lotniska, między miastami i hotelami, z lotnisk oraz terminali promowych wraz z biletami promowymi.
 • 8 (opcjonalnie 14) noclegów ze śniadaniami
  – 2 noclegi Bangkok,
  – 1 nocleg Kanchanaburi
  – 1 noclegi Pattaya,
  – 4 noclegi Ko Samet,
  – (opcjonalnie 6 dodatkowe noclegi na Ko Chang)
 • posiłki w cenie: śniadania,
 • bilety promowe na Ko Samet i Ko Chang w cenie wycieczki.

Koszty dodatkowe:

 • Międzynarodowe bilety lotnicze:
  Polska – Tajlandia z wybranego miejsca wylotu wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym uczestników. Niestety ceny lotów z połowa 2022 wzrosły drastycznie i obecnie standardem jest (od 2800 do 5500 zł/os. w obie strony, zależnie od pory roku).
  UWAGA:
  Zapewniamy kompleksową obsługę zakupu biletów wraz z ubezpieczeniem całości imprezy turystycznej.
  Aby zlecić nam zakup dopisując informację w uwagach dodatkowych przy rezerwacji online.Możesz również samodzielnie wyszukać najlepsze ceny biletów  klikając tu>>
 • Wycieczki fakultatywne: uwaga zarówno te organizowane bezpośrednio przez nas, jak i lokalne biura i agentów są dodatkowo płatne na miejscu, o ile nie zostały zawarte w programie i cenie wycieczki jako programowe!
 • Polski przewodnik jeśli nie jest zawarty w cenie wycieczki opcjonalnie można wykupić taka usługę na część lub całą wycieczkę.
 • Bilety wstępów do atrakcji, parków narodowych oraz wszelkie dodatkowe opłaty podczas wycieczek fakultatywnych zawsze płatne dodatkowo, chyba że zostały wyszczególnione w programie wycieczki jako zawarte w cenie!
 • wyżywienie: (poza śniadaniami zawartymi w cenie) ceny wyżywienia są niższe niż w Polsce (dobry obiad zależnie od restauracji średnio można kupić za ok 70-150 THB /os czyli 9-20zł),
   – ceny piwa są wyższe i zaczynają się w sklepach od 50THB (ok 6zł)
   – generalnie alkohole są droższe niż w Polsce o ok 25-35%,

Plan wycieczki objazdowej w Tajlandii

Dzień 1.

Początek wycieczki

Wylot z wybranego lotniska do stolicy Tajlandii Bangkoku.

Dzień 2.

Powitanie w Bangkoku

Przylot do Bangkoku na lotnisko Suvarnabhumi oraz transfer i zakwaterowanie do hotelu.
Zbiórka uczestników na lotnisku o godzinie 16:00 (chyba że wcześniej ustalenia będą inne).
Kierowca z informacją będzie czekał przy głównym wyjściu (dokładne instrukcje otrzymacie mailowo przed wylotem).

Dzień 3.

Zwiedzanie Bangkoku

Zwiedzanie Bangkoku samodzielnie lub z polskim przewodnikiem.

UWAGA:
Zwiedzanie Bangkoku – Kanchanaburi oraz Ayuuthaya w towarzystwie polskiego przewodnika podczas całej 3 dniowej podróży. Zależnie od ilości uczestników będzie realizowana luksusowym SUV’em lub luksusowym busem (dla 2-4 osób SUV, od 5 do 8 bus).
Istnieje oczywiście możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej z polskim przewodnikiem jedynie na jeden dzień zwiedzania samego Bangkoku.

Zwiedzanie największych atrakcji Bangkoku (kolejność i miejsca mogą być nieco inne w zależności od aktualnej sytuacji w Bangkoku.
Świątynia Szmaragdowego Buddy będąca najważniejszym sanktuarium w kraju. Pałac Królewski, historyczna siedziba królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy gdzie znajduje się jeden z największych na świecie, mierzący 46m. posąg Buddy. Wycieczka łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta.
Chińska dzielnica w Bangkoku, gdzie można zjeść fantastyczne dania w jednym z setek street food i restauracji oraz zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy.

Wieczorem proponujemy wycieczkę po nocnym Bangkoku, przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront i zwiedzanie „State Tower” znanym z filmu „Kac Vegas w Bangkoku”. Na miejscu można zjeść kolacje serwowaną i składającą się z tradycyjnych tajskich dań.

Osoby chcące samodzielnie zwiedzać Bangkok mogą skorzystać z lokalnych wycieczek fakultatywnych lub naszych instrukcji i informacji jak zwiedzać Bangkok, które udostępnimy przed wyjazdem.

Dzień 4-5.

Zwiedzanie okolic Bangkoku czyli Kanczanaburi i Ayutthaya.

W programie zwiedzania z opcją polskiego przewodika:
Pływający targ „Damnoen Saduak” Kanchanaburi – pociąg retro oraz wodospady oraz ruiny dawnych świątyń w Ayutthaya.

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 7:00. Wyjazd do Kanchanaburi z dwoma przystankami po drodze. Będą to dwie atrakcje turystyczne czyli rynki Floating Market (Damnoen Saduak inaczej pływający rynek)) oraz Mae Klong Fresh Market (znany jako market na torach kolejowych).

Kolejny etap wycieczki czyli Kanchanaburi gdzie znajduje się słynny most na rzece Kwa oraz cudowne wodospady w Parku Narodowym Erawan. W pierwszej kolejności udamy się jednak do Krasae Cave gdzie znajdują się słynne przedwojenne tory kolejowe na zboczu góry po których przejeżdża codziennie pociąg z turystami.
Dalej udamy się do wodospadów w Parku Narodowym Erawan, a ok. godziny 17-18 powinniśmy dotrzeć do mostu na rzece Kwai gdzie znajduje się nasz hotel i czeka nas nocleg. Wieczorem zwiedzanie mostu i kolacja w pływającej restauracji.

Dla osób zwiedzających Bangkok bez polskiego przewodnika
Możliwość skorzystania z lokalnych wycieczek fakultatywnych lub zwiedzanie miasta na podstawie instrukcji oraz informacji, które dostarczymy przed przylotem do Bangkoku.
W przypadku tej opcji nocleg odbędzie się oczywiście w Bangkoku w tym samym hotelu co pierwszy.

Dzsień drugi zwiedzania, zależnie od wybranej opcji w poprzednim dniu:
Dla osób zostających w Bangkoku wykwaterowanie z hotelu ok. 12 , transfer do Pattaya.

Dla osób zwiedzających Kanchanaburi i Ayutthaya z polskim przewodnikiem, rano ok godziny 9:00 nastąpi wyjazd do Ayutthaya i zwiedzanie zabytkowych ruin dawnej stolicy Tajlandii. Następnie transfer bezpośrednio do Pattaya na dalsze zwiedzanie Tajlandii.

Dzień 5.

Pattaya.

Śniadanie oraz wykwaterowanie z hotelu. Następnie wyjazd do „PATTAYA” często nazywanej rozrywkową stolica Tajlandii. Pattaya słynie z niezliczonej ilości klubów i barów oraz słynną ulicą „Walking Street”.

Zakwaterowanie w hotelu oraz wieczorne zwiedzanie miasta, kolacja w restauracji z widokiem na morze, a następnie spacer wzdłuż promenady i oczywiście wspomnianej „Walking Street” gdzie można zabawić się w jednym z wielu klubów i barów do białego rana. Powrót do hotelu, nocleg. Dzień pełen atrakcji i zwiedzania okolic Pattaya.

Przygotowaliśmy dwie wycieczki fakultatywne (za dodatkową opłatą na miejscu)
– pierwsza całodzienna (9:00-18:00) na przepiękną wyspę Ko Lan gdzie można spędzić dzień na wspaniałych plażach kąpiąc się i sącząc drinki z palemką.
– druga to wycieczka do największego w Tajlandii i uznanego za jeden z 10 najpiękniejszych ogrodów botanicznych Świata „Nong Nooch”

Na wyspę Ko Lan popłyniemy niewielkim promem ok. godziny 9:00 i wrócimy ostatnim promem ok godziny 17:00. W programie zwiedzanie wyspy na skuterach, podjazd na punkt widokowy oraz przejazd na przepiękną plażę „Monkey beach Koh Larn”. Do wyboru skutery (ok 200-300THB/dzień) lub TukTuk ( 200THB w jedną stronę).
Do ogrodów botanicznych pojedziemy busem o godzinie 10:00 (dojazd i zwiedzanie zajmie ok 5-6 godzin). Powrót do hotelu, nocleg. (oczywiście wieczorem na chętnych spacery i zawsze otwarta Walking street).

Dzień 6-9.

Wyjazd na wyspę Ko Samet

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu oraz przejazd na wyspę Ko Samet (opcjonalnie za dopłatą wyspa Ko Chang). Cudowna wyspa z przepięknymi plażami na którą dostaniemy się niewielkim promem płynącym ok 35min.
Po przybyciu na miejsce zakwaterowanie w hotelu przy plaży i czas wolny na posiłek, który można zjeść bezpośrednio na plaży przy samej wodzie.

Wieczorem na tej samej plaży otwierają się liczne restauracje i drink bary, można zjeść romantyczną kolacje lub zrelaksować się przy dobrej muzyce i blasku księżyca.
W programie pobytu na Ko Samet dla chętnych wycieczka fakultatywna łodzią (za dodatkową opłatą na miejscu) na przepiękne bezludne wysepki w pobliżu Ko Samet.
W programie nurkowanie na rafach, zwiedzanie okolicznych wysp, plaż i atrakcji. Dokładny plan wycieczki zależy od warunków, pogody i naszych życzeń, ale przeważnie wycieczka trwa ok 4-6 godzin.
W przypadku braku warunków do odbycia wycieczki zwiedzanie wyspy Ko Samet, punkty widokowe i przepiękne plaże.

Dzień 10-16.

Opcjonalnie dodatkowe 4 noclegi na wyspie Ko Chang

Rajska wyspa Ko Chang słynne plaże oraz rajska przyroda.

Ko Chang słynąca z rajskich cudownych plaż z białym piaskiem, unikalną atmosferą i bajeczną przyrodą.

UWAGA: Podczas pobytu na wyspie całodniowa fakultatywna wycieczka czyli rejs po 5 okolicznych wyspach. W trakcie rejsu snurkowanie na rafach, bezludne wysepki oraz cudowne widoki rajskich dzikich plaż. Dodatkowo objazdowa wycieczka dookoła wyspy.
Rejs i wycieczka fakultatywna do okoła wyspy są darmowe dla osób, które dodatkowo wykupią usługę polskiego przewodnika na objazdową część wycieczki do Ko Chang.

Oczywiście na miejscu wiele dodatkowych ofert fakultatywnych, pełna oferta dostępna będzie na miejscu. Gorąco polecamy relaks na plaży, spacery, a dla osób umiejących jeździć na motocyklach wypożyczenie skutera i objazd wyspy na jednośladzie (udostępnimy mapy z ciekawymi miejscami).

Dzień 10 lub 16.

Ostatni dzień w Tajlandii

Śniadanie oraz wykwaterowanie z hotelu do godziny 11. oraz przeprawa promem ok godziny 12 .
Transfer na lotnisko Suvarnabhumi i wylot na wybrane lotnisko powrotne.

Dzień 11 lub 17.

Przylot na wybrane lotnisko w Polsce i zakończenia wycieczki