Święta i Nowy Rok w Tajlandii

Cena od: 3.650,00 zł

TERMIN:
20.12.2021-04.01.2022

ŚWIĘTA – SYLWESTER – NOWY ROK W TAJLANDII – RAJSKIE WYSPY

Cas trwania wycieczki 16 dni z przelotem

Wycieczka do Tajlandii – Święta Bożego Narodzenia na rajskiej wyspie,
Sylwester i Nowy Rok w Pattaya!

Bangkok – Rajskie wyspy 16dni + Święta Bożego narodzenia. Sylwester i Nowy Rok w Tajlandii!

W skrócie atuty wycieczki.

 • Mała grupa uczestników (max. po 10 osób w dwóch grupach).
 • Polski przewodnik, pilot i opiekun, który będzie dostępny w ciągu całej wycieczki.
 • Program wycieczki precyzyjnie zaplanowany,
  – Bangkok zwiedzanie miasta (polski przewodnik w Bangkoku),
  – Ko Samet prawdziwie rajska wyspa Tajlandii (Wigilia i dwa dni Świąt), zwiedzanie, nurkowanie, sporty wodne.
  – Pattaya Sylwester i Nowy Rok w najbardziej rozrywkowym mieście Świata, najlepsze kluby i lokale Tajlandii!
 • Noclegi w dobrych (sprawdzonych przez nas) hotelach z dostępem do internetu i dobrymi śniadaniami.
 • Uroczysta Kolacja Wigilijna na rajskiej plaży oraz równie uroczysty obiad w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia!
 • UWAGA załatwiamy wszelkie formalności związane z wyjazdem do Tajlandii (bilety lotnicze, ubezpieczenia i wszelkie inne formalności potrzebne do przylotu).

Hotel w Bangkoku

Świątynia Szmaragdowego Buddy Bangkok

Nocleg w Bangkoku

Nocleg w Bangkoku

Nocleg w Pattaya

Dla kogo przeznaczona jest ta wycieczka?

Przede wszystkim dla każdego zafascynowanego Tajlandią, jej przyrodą, kuchnią i ludźmi. Z całą pewnością ta wyjątkowa „Świąteczna Wycieczka” będzie doskonałym sposobem poznanie tego fascynującego kraju oraz na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia w mniej tradycyjny sposób na przepięknej tropikalnej wysepce. Przy okazji poznasz niezwykłe zabytki Bangkoku, posmakujesz najlepszej kuchni Świata. Oczywiście zabierzemy w miejsca niezwykłe, takie do których nie trafiają turyści spędzający wczasy w nadmorskich kurortach. Jeśli jesteś gotowy na tropikalne Święta w otoczeniu tajlandzkiej przygody zdecydowanie kliknij i kup wycieczkę.
Bez wątpienia poczujesz klimat rajskich wysp Tajlandii na których będziesz podziwiać piękno podwodnego świata nurkując na przepięknych rafach koralowych. W programie również rejsy łodziami i promem, którymi dostaniemy się na maleńkie bezludne wysepki.

Sylwester i Nowy Rok w najbardziej rozrywkowym mieście Tajlandii, a dla wielu najbardziej rozrywkowym mieście Świata!

Z całą pewnością Tajlandii nie można nie lubić, tutaj niemal wszystko wydaje się możliwe. Ludzie i ich uśmiechy, krajobrazy, przyroda, różnorodność kuchni przyprawiającej o pozytywny zawrót głowy, który zostanie w pamięci na długie miesiące po powrocie.

Noclegi w rewelacyjnych hotelach:
Bangkok rewelacyjny hotel, Baiyoke Sky, posiada 88 pięter i jest najwyższym hotelem Tajlandii (2 noclegi).
Pattaya fantastyczny hotel położony blisko najpopularniejszej plaży (250m), do dyspozycji gości baseny, restauracja i bar (5 noclegów).
Ko Samet wyjątkowo komfortowy i rewelacyjnie położony hotel 100m od plaży, w pobliżu sklepy i restauracje (5 noclegów).

Plan wycieczki „Święta Bożego Narodzenia” oraz „Sylwester” w Tajlandii”.

Dzień 1. (20.12.2021)

Początek wycieczki

Wylot z wybranego lotniska do stolicy Tajlandii Bangkoku. Dzień 2. (21.12.2021)

Przylot do Bangkoku

Przylot do Bangkoku oraz formalności na lotnisku Suvarnabhumi związane z wymogami epidemiologicznymi w Tajlandii. Wykonanie obowiązkowego testu oraz transfer i zakwaterowanie w hotelu na jedna noc kwarantanny obowiązkowej.

Dzień 3. (22.12.2021)

Zapoznanie z Bangkokiem dzień pierwszy

Powitanie przez polskiego przewodnika lub opiekuna wycieczki i transfer i zakwaterowanie do najwyższego hotelu w Tajlandii Baiyoke Sky.

Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): Zwiedzanie Bangkoku, rejs tramwajem wodnym, kolacja oraz wieczorny spacer po słynnej ulicy Khao San.
Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4. (23.12.2021)

Zwiedzanie Bangkoku

Zaczynamy od śniadania, następnie zwiedzanie największych atrakcji Bangkoku (kolejność i miejsca mogą być nieco inne ze względu na aktualna sytuację w Bangkoku).
Świątynia Szmaragdowego Buddy będąca najważniejszym sanktuarium w kraju. Pałac Królewski, historyczna siedziba królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy gdzie znajduje się jeden z największych na świecie, mierzący 46m. posąg Buddy.
Wycieczka łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta.
Przejazd przez dzielnicę chińską, zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy.
Czas wolny w chińskiej dzielnicy gdzie można zjeść fantastyczne dania w jednym z setek street food i restauracji.

Wieczorem do wyboru czas wolny, a dla chętnych wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu), przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront i zwiedzanie po drodze „State Tower” znanym z filmu „Kac Vegas w Bangkoku”. Na miejscu można zjeść kolacje serwowaną i składającą się z tradycyjnych tajskich dań.
W Asiatique Riverfront będzie można zobaczyć wspaniały show znany jako rewia transwestytów „Calypso”.
Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami.
Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 5. (24.12.2021)

Przejazd na wyspę Ko Samet

Śniadanie oraz wykwaterowanie z hotelu. Następnie wyjazd do Ko Samet, niewielkiej ale przepięknej rajskiej wysepki oddalonej o 200 km od Bangkoku. Na wyspę dostaniemy się niewielkim promem który płynie ok 30 min. Po zakwaterowaniu czas wolny na zwiedzanie okolicznych plaż, Następnie dla chętnych (dodatkowa opłata) ok godziny 18.30 – 19.30 uroczysta Kolacja Wigilijna bezpośrednio na plaży w iście rajskiej atmosferze. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 6. (25.12.2021)

Pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia w Tajlandii

Dzień zaczynamy od śniadania, następnie czas wolny, dla chętnych za dodatkową opłatą „Obiad Świąteczny” w restauracji przy plaży. ok godz. 16:00
Czas wolny

Dzień 7. (26.12.2021)

Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia na wyspie Ko Samet

Po śniadaniu czas wolny. Polecamy spędzenie części dnia na plaży gdzie dostępne są liczne atrakcje, wypożyczalnie skuterów wodnych, możliwość lotu za motorówka na specjalnym spadochronie, doskonałe jedzenie i oczywiście cudowna turkusowa woda.
Powrót do hotelu, nocleg wg uznania.

Dzień 8. (27.12.2021)

Nurkowanie na rafach

Smaczne śniadanie oraz następnie dla chętnych wycieczka fakultatywna łodzią (za dodatkową opłatą na miejscu) na przepiękne bezludne wysepki w pobliżu Ko Samet.
W programie zwiedzanie bezludnych wysepek i plaż, nurkowanie na rafach i wiele innych atrakcji. Dokładny plan wycieczki zależy od warunków, pogody i naszych życzeń, ale przeważnie wycieczka trwa ok 4-6 godzin.
Powrót do hotelu, czas wolny.

Dzień 9. (28.12.2021)

Relaks i wypoczynek, dla chętnych zwiedzanie wyspy na skuterach

Zdecydowanie ten dzień można spędzić na plażowym odpoczynku, polecamy również wycieczkę fakultatywną. W programie wycieczki zwiedzanie wyspy na skuterach, zwiedzanie jednej z najładniejszych plaż Ko Samet położonej w rezerwacje przyrody gdzie można będzie zanurkować na przepięknej rafie koralowej. Koszt wycieczki ok 100zł.

Dzień 10. (29.12.2021)

Wyruszamy do Pattaya, najbardziej rozrywkowego miasta Tajlandii

Śniadanie oraz wykwaterowanie z hotelu do godziny 9-12 . Następnie przeprawa promem.
Transfer do hotelu w Pattaya.
Dla chętnych wieczorne zwiedzanie dzielnicy rozrywkowej
Powrót do hotelu.

Dzień 11. (30.12.2021)

Relaks i wypoczynek, a dla zainteresowanych wycieczka fakultatywna na wyspę Ko Lan

Po śniadaniu czas wolny, a dla chętnych wycieczka fakultatywna (ok 120 zł/os) na pobliska wyspę Ko Lan ( ok 40 min promem). W programie zwiedzanie wyspy na skuterach oraz plażowanie na przepięknych rajskich plażach. Po powrocie czas wolny, dla chętnych czekają atrakcje nocnego życia w Pattaya.

Dzień 12. (31.12.2021)

Sylwester i Nowy Rok w Pattaya

Po śniadaniu czas wolny na zwiedzanie miasta i zakupy. W tym dniu nie będzie żadnych programowych wydarzeń. Hotel znajduje się 250 m od największej plaży Pattaya gdzie co roku (z wyjątkiem wiadomo jakich lat) odbywa się jedna z największych imprez noworocznych w Tajlandii. Więc kilka kilometrów plaży i promenady razem z „Walking Street” i setkami klubów będzie do waszej dyspozycji.

Dzień 13. (01.01.2022)

Relaks i wypoczynek w pierwszym dniu Nowego Roku

Zdecydowanie ten dzień można spędzić na odpoczynku, do waszej dyspozycji hotelowe baseny lub pobliska plaża.

Dzień 14. (02.01.2022)

Relaks i wypoczynek, dla chętnych zwiedzanie atrakcji Pattaya

Po Śniadaniu wycieczka fakultatywna dla chętnych, zwiedzanie najciekawszych miejsc w Pattaya. Zwiedzimy m. in. Sanktuarium Prawdy, Ogród Nong Nooch i kilka innych fascynujących miejsc. Dokładny program i koszt wycieczki dostępny będzie na miejscu,

Dzień 15. (03.01.2022)

Ostatni dzień w Tajlandii

Śniadanie oraz wykwaterowanie z hotelu do godziny 9-12 (godzina wyjazdu zależna od godziny wylotu z lotniska w Bangkoku). Następnie transfer na międzynarodowe lotnisko Suvarnabhumi w Bangkoku i wylot na wybrane lotnisko powrotne do kraju.

Dzień 16. (04.01.2022)

Przylot na wybrane lotnisko w Polsce i zakończenia wycieczki

Wycieczki fakultatywne - Ko samet

Cena wycieczki obejmuje:

Noclegi: 13 noclegów ze śniadaniami
 ( 1 obowiązkowy nocleg Bangkok (kwarantanna pierwszy dzień), 2 kolejne noclegi Bangkoku hotel Baiyoke Sky, 5 noclegów wyspa Ko Samet (niewielki hotel z rewelacyjną lokalizacją i obsługą), 5 noclegów PATTAYA rewelacyjny hotel przy najpopularniejszej plaży i promenadzie 250m).
Posiłki: śniadania
Transfery: wszystkie transfery (z lotniska, między hotelami, bilety promowe na wyspę Ko Samet i z powrotem).
Formalności w cenie zakupu wycieczki: wymagane formalności na wjazd do Tajlandii (Thailand pass) i pomoc przy zakupie biletów lotniczych wraz z ubezpieczeniem, rezerwacje hotelowe, wykupienie obowiązkowych testów covid
(2 x) oraz  specjalny hotel AQ na pierwsza noc.

Koszty dodatkowe:

Bilety lotnicze: bilety w obie strony wg wybranego miejsca wylotu wraz z ubezpieczeniem całości wycieczki.
(zapewniamy darmową pomoc przy zakupie biletów lotniczych załatwiamy wszystkie formalności).
Wycieczki fakultatywne
  – Bangkok wycieczka ze zwiedzaniem
    ( Khao San dzień 1: ok 20zł/os),
    ( Pałac i świątynie: ok 200zł/os),
    ( Bangkoku, targ i rewia: ok 100zł/os),
 –  Ko Samet wycieczka z nurkowanie i zwiedzaniem okolicznych bezludnych
      wysepek (ok 80-120zł/os).
 –  Ko Samet wycieczka zwiedzanie wyspy na skuterach (ok. 50zł/os)
 –  PATTAYA wycieczka na wyspę Ko Lan (85zł/os) oraz zwiedzanie miasta (ok. 120zł)

Bilety wstępu do atrakcji: do świątyń i innych atrakcji zawarte są w cenie wycieczek fakultatywnych, w przypadku indywidualnych życzeń będą płatne dodatkowo.
Mobilny internet: dla chętnych udostępniamy karty sim z internetem 5G bez limitu danych na okres trwania wycieczki(cena ok 50zł ). 

Więcej informacji pod nr tel. 605 393 777

Wycieczki do Tajlandii organizujemy we współpracy z TajskieWakacje.pl