Fiordy, Oslo, Kopenhaga (wyjazd ze Świnoujścia) cena od 2780zł

Wycieczka do Danii i Norwegii i Szwecji – Super bogaty program z licznymi atrakcjami, 6 dni niezapomnianych wrażeń.

Program wycieczki

1. dzień g. 14:00 Zbiórka i wyjazd autokaru z Wrocławia, OLYMPUS DIGITAL CAMERA
g. 21:00 spotkanie z pilotem na terminalu promów morskich w Świnoujściu Zaokrętowanie na prom w wybranej kabinie rejs do Ystad Na promie restauracja, dyskoteka, kino, sklep, kantor. nocleg

2. dzień g. 06:30 Po śniadaniu na promie przejazd wzdłuż zachodniego wybrzeża Szwecji przez Göteborg do Oslo. Po drodze na granicy szwedzko-norweskiej zobaczymy Iddefjord, dla chętnych możliwość przejścia po moście łączącym dwa brzegi fjordu. Przejazd do Oslo, zwiedzanie, obiadokolacja, Wieczorny spacer głównym deptakiem stolicy Johangatan i uliczkami dzielnicy portowej, nocleg.

3. dzień g.09:00 Po śniadaniu c.d. zwiedzanie miasta, zobaczymy m.in.: ratusz miejski w którym wręczana jest pokojowa nagroda Nobla, twierdzę Akerhus, rejs statkiem po Oslofiordzie, muzeum łodzi Vikingów na półwyspie Bygdoy, park Vigelanda, budynek opery, skocznia Holemenkollen. Przejazd w kierunku Geilo, przejazd przez największy w Północnej Europie, o niespotykanych krajobrazach, płaskowyż Hardangervidda do wodospadu OLYMPUS DIGITAL CAMERAVoringfossen, przejazd mostem wiszącym nad Hardangerfjordem, przejazd w kierunku Voss, po drodze przerwa przy malowniczym wodospadzie Tvinnefoss. Nocleg przy historycznym hotelu Stalheim z przepięknym widokiem na dolinę Naeroydalen, obiadokolacja, nocleg.

4. dzień g.09:00 Po śniadaniu dla chętnych możliwość spaceru starą drogą z której roztaczają się piękne widoki na dolinę i szumnie spadające wodospady. Przejazd do Gudvangen, 2-godzinny rejs statkiem wzdłuż Naeroyfjord fjordu wpisanego w rejestr UNESCO, Rejs z widokami na wodospady i klify górskie oraz wzdłuż Aurlandsfjorden do miejscowości Flam. Przejazd najdłuższym tunelem świata (24,5 km), przejazd do Burgund, gdzie zobaczymy jeden z najstarszych kościółków drewnianych typu „stavkirke” w Norwegii. Przejazd do górskiej miejscowości Gol, obiadokolacja, nocleg.

5. dzień g. 08:00 Po śniadaniu przejazd w kierunku Szwecji, obiadokolacja, nocleg. .

6. dzień g 08:00 Po śniadaniu przejazd 17 km mostem Øresund z Malmö do Kopenhagi. Kopenhaga – zwiedzanie miasta m.in. pomnik Kopenhaskiej Syrenki, fontanna bogini Gefion, Katedra, Christiansborg, Nyhavn, odprawa warty przy Pałacu Królewskim Amalienborg. Fakultatywnie rejs kanałami Kopenhagi, czas wolny.
g. 17:00 Spotkanie, wyjazd z Kopenhagi, przejazd do Gedser zaokrętowanie na prom Wyjście promu do Rostoku (prom płynie ok. 2 godzin), na promie OLYMPUS DIGITAL CAMERAsklepy, bar, restauracja, Kolacja na promie.
Ok. g. 22:00 Zawinięcie do Rostoku, przejazd do Polski,

zakończenie ok. 24:00.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Informacje dodatkowe

Świadczenia zawarte w cenie: autokar na całej trasie z Ystad do Świnoujścia (możliwość za opłatą wyjazdu z Wrocławia) międzynarodowa przeprawa 10626573_10204851986008002_847636324566066444_npromowa Świnoujście – Ystad międzynarodowa przeprawa promowa Gedser – Rostok przejazdy przez odcinki płatne, mosty i tunele, parkingi (dotyczy przejazdu naszym autokarem)

zakwaterowanie: 4 x nocleg w hotelu w Skandynawii (pokoje 2-, 3-osobowe z  wc i prysznicem) nocleg na promie (kabiny 4-osobowe wewnętrzne z wc i prysznicem) Ście-Ystad  wyżywienie: 4 x śniadanie w hotelach, śniadanie na promie Świnoujście – Ystad 3 obiadokolacje, kolacja na promie z Gedser do Rostoku opieka pilota ze znajmością i wiedzą o zwiedzanych miejscach na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NNW i KL.

Opłaty dodatkowe: wstępy w Oslo oraz rejs po Oslofjord – 15  Euro,  rejs statkiem po Sognefjord – 35 Euro, rejs kanałami Kopenhagi 6 Euro Dopłaty do kabiny na promie ze Świnoujścia 1-osobowej 110 PLN, 2-osobowej – 40 pln/osoba

UWAGA: (możliwość wyjazdu z Wrocławia kliknij tu aby zobaczyć szczegóły)

rezerwacja-online